Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
MINIATYRMÅLNING, olja på sten, tidigt 1800-tal.
263642. MINIATYRMÅLNING, olja på sten, tidigt 1800-tal.
7,3 x 6,3 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
7,3 x 6,3 cm.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
634