DAN LINDSTRAND. Skogsglänta med fors. Olja på duk. Signerad.

263618. DAN LINDSTRAND. Skogsglänta med fors. Olja på duk. Signerad.

63.5 x 43.5 cm.

Dan Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

63.5 x 43.5 cm.

Dan Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 841