TAKLAMPA, 1950/60-tal, höjd ca. 59 cm.

263590. TAKLAMPA, 1950/60-tal, höjd ca. 59 cm.

Stomme i metall. 5 ljusarmar.
Glaskupor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i metall. 5 ljusarmar.
Glaskupor.

Bruksslitage.

Antal besök: 352