Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EDGAR WALLIN. stadsmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad 1949.
263571. EDGAR WALLIN. stadsmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad 1949.
Ca 61 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 61 x 50 cm.
Auktionshuset Kolonn
943