LAVOAR, valnöt, 1900-tal.

LAVOAR, valnöt, 1900-tal.
2635650. LAVOAR, valnöt, 1900-tal.

Höjd ca 78cm
Bredd ca 83cm
Djup ca 52cm.

repor, märken, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78cm
Bredd ca 83cm
Djup ca 52cm.

repor, märken, sprickor.

Antal besök: 310