263562. SOFFA, "Grand Italia", Zanotta, Italien, 1980-tal.
Längd 185 cm
Bredd 110 cm
Höjd 80 cm
Ljust läder. Löstagbara plymåer. Brickmärkt.
Produktblad medföljer.
Formgiven 1980 av Paolo Lomazzi, Jonathan De Pas, Donato D'Urbino.
Åldersslitage. Bruksslitage.