SOFFA, "Grand Italia", Zanotta, Italien, 1980-tal.

263562. SOFFA, "Grand Italia", Zanotta, Italien, 1980-tal.

Längd 185 cm
Bredd 110 cm
Höjd 80 cm

Ljust läder. Löstagbara plymåer. Brickmärkt.
Produktblad medföljer.
Formgiven 1980 av Paolo Lomazzi, Jonathan De Pas, Donato D'Urbino.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185 cm
Bredd 110 cm
Höjd 80 cm

Produktblad medföljer.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Antal besök: 2 945