PENNOR, bland annat Sheaffer, Wasp och Watermans.

263522. PENNOR, bland annat Sheaffer, Wasp och Watermans.

Längsta längd ca 13,8 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 13,8 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 774