BORDSLAMPA, mässing, Boréns, 1900-talets andra hälft.

263475. BORDSLAMPA, mässing, Boréns, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 33 cm
Lös skärmhållare medföljer.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm
Lös skärmhållare medföljer.

Slitage, repor.

Antal besök: 953