Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
PIEDESTAL, Gustavsberg, omkring 1900.
26346. PIEDESTAL, Gustavsberg, omkring 1900.
Höjd 87 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 87 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
1 439