UTDRAGSSOFFA, furu, omkring 1900.

2634528. UTDRAGSSOFFA, furu, omkring 1900.

Bredd 197 cm. Djup 50 cm. Höjd 82 cm. Sitthöjd ca 49 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 623