SKÅLAR, 2 st, silver, 1800/1900-tal. Ca 444 gram.

26344. SKÅLAR, 2 st, silver, 1800/1900-tal. Ca 444 gram.

Genombruten samt reliefdekor av växter samt fåglar vid fruktkorg. Längd 24 cm resp 20 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 411