SKÅLFAT, tenn, Israel Berglund (verksam 1854-1870), Malmö 1863.

263441. SKÅLFAT, tenn, Israel Berglund (verksam 1854-1870), Malmö 1863.

Diameter ca. 38,5 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 38,5 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 818