PARTI TAVLOR, 2 st, färglitografier, signerad Ove Olson.

263428. PARTI TAVLOR, 2 st, färglitografier, signerad Ove Olson.

42x52 cm respektive 37x46 cm.

Bladen något gulnade samt en med spräckt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x52 cm respektive 37x46 cm.

Antal besök: 411