Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Tirnowo, Bulgarien, olja på duk, Otydlig signatur och daterad 1930.
263425. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Tirnowo, Bulgarien, olja på duk, Otydlig signatur och daterad 1930.
74x60 cm.
Reva i duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
74x60 cm.
Reva i duk.
Garpenhus Auktioner
1 377