Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KNUT DAHLANDER. Korsvikreshus vid väg, olja på duk, signerad Dahlander.
263411. KNUT DAHLANDER. Korsvikreshus vid väg, olja på duk, signerad Dahlander.
65x85 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65x85 cm.
Garpenhus Auktioner
663