VITRINSKÅP, 1940-tal.

VITRINSKÅP, 1940-tal.
263406. VITRINSKÅP, 1940-tal.

Höjd 125 cm. Längd 100 cm. Djup 40 cm.

Slitage och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
263406. VITRINSKÅP, 1940-tal.

Slitage och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 078