MATBORD, omkring 18/1900-tal.

MATBORD, omkring 18/1900-tal.
2633897. MATBORD, omkring 18/1900-tal.

Utdragsbart.
Skuren dekor, kopplade ben.
Höjd 72 cm
Bredd 130 cm
Djup 130 cm
Längd med iläggsskiva: 245 cm.

slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragsbart.
Skuren dekor, kopplade ben.
Höjd 72 cm
Bredd 130 cm
Djup 130 cm

slitage, sprickor.

Antal besök: 930