OLLE HJORTZBERG. Landskapsvy, olja på duk, signerad Olle Hjortsberg.

263349. OLLE HJORTZBERG. Landskapsvy, olja på duk, signerad Olle Hjortsberg.

50 x 60 cm.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 071