EN TÄNDSTICKSASK SERIE SAMLARE FALL.

2632887. EN TÄNDSTICKSASK SERIE SAMLARE FALL.

att inkludera fyrtioåtta fordon, några dubbletter.

allmänt slitage, allt under olika förhållanden, skador och fläckar på bärväskan, tecken på rost och mögel.

Tema

Toys & Trains

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Toys & Trains

Antal besök: 424