MATTA, orientalisk, sign, 310x205 cm.

26325. MATTA, orientalisk, sign, 310x205 cm.

Röd botten med blommor.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd botten med blommor.

Slitage samt skador.

Antal besök: 1 129