SILVERFÖREMÅL, 13 delar, silver, 1800-1900-tal, vikt ca 398 gram.

263212. SILVERFÖREMÅL, 13 delar, silver, 1800-1900-tal, vikt ca 398 gram.

Skedar, mugg, saltkar m.m.

Slitage, gravyr, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar, mugg, saltkar m.m.

Slitage, gravyr, skador.

Antal besök: 533