JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. Olja på duk. Vinterbild, signerad.

26321. JENS CHRISTIAN BENNEDSEN. Olja på duk. Vinterbild, signerad.

40 x 50 cm.

Skador, hål i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Skador, hål i duken.

Antal besök: 2 507