Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
E LAURITZEN. Olja på duk. Sjömotiv med flygande svan, signerad.
26316. E LAURITZEN. Olja på duk. Sjömotiv med flygande svan, signerad.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Göteborgs Auktionsverk
5 207