Kalmar Auktionsverk
Konst
Övrigt
FILMAFFISCH, Alice Babs, 1940-tal.
263160. FILMAFFISCH, Alice Babs, 1940-tal.
69 x 49 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
69 x 49 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
915