MARTIN BORGORD. olja på duk, signerad.

263152. MARTIN BORGORD. olja på duk, signerad.

Ca 54 x 66 cm.

Omfattande krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 66 cm.

Omfattande krackeleringar.

Antal besök: 1 238