ROTTINGSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

2631407. ROTTINGSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

Sitthöjd utan dyna 44, rygghöjd ca 98 cm. Totalt medföljer 3 dynor.

Slitage, förgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, förgbortfall.

Antal besök: 302