Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
TRASMATTA, 1900-tal, 600x85 cm.
26313. TRASMATTA, 1900-tal, 600x85 cm.
Vävd i flera färger.
MIndre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vävd i flera färger.
MIndre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 032