KANDELABRAR, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

26311. KANDELABRAR, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

Höjd 23 cm.

Smärre slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Smärre slitage och bucklor.

Antal besök: 677