LOCKASK, mässing, Kina, 1920/1930-tal.

2631063. LOCKASK, mässing, Kina, 1920/1930-tal.

Gjuten dekor av foo-hundar samt geometrisk board. Ca 7,5 x 7, höjd 6,5 cm.

Slitage, anlupen, gångjärn skadade.

Tema

Small Treasures

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Small Treasures

Antal besök: 732