Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BERTIL NORELL. "Rymdskådare". Olja på duk, signerad.
263090. BERTIL NORELL. "Rymdskådare". Olja på duk, signerad.
125 x 150 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
125 x 150 cm.
Färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
4 562