På senare metallställ.
Höjd utan ställ ca. 12 cm.
Proveniens, Naga Asian Art & Handicraft, Stockholm.
Slitage, nagg.
På senare metallställ.
Höjd utan ställ ca. 12 cm.
Slitage, nagg.