SUPKOPPAR, ett par, silver, Borgila, 1969, ca 115 gram.

263059. SUPKOPPAR, ett par, silver, Borgila, 1969, ca 115 gram.

Höjd ca 5 cm. Förgylld insida.

Gravyr på undersidan. Ytliga repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 447