ERNST SCHMITZ. Alplandskap med sjö, olja på duk, signerad E. Schmitz.

263054. ERNST SCHMITZ. Alplandskap med sjö, olja på duk, signerad E. Schmitz.

63 x 97 cm.

Lagning samt lite krackelerad.
Övermålad ramskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 97 cm.

Övermålad ramskada.

Antal besök: 1 648