REVOLVER, Colt, 1800-tal, cal 36.

26305. REVOLVER, Colt, 1800-tal, cal 36.

Längd 34 cm.

Slitage samt mindre komplettering och renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 cm.

Antal besök: 2 962