FICKUR, med silverkedja, Viking, 1900-tal.

263045. FICKUR, med silverkedja, Viking, 1900-tal.

Urets diameter 5 cm.

Slitage samt repor på glas samt ej genomgången, otydliga silverstämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 518