GOLVFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal.

263037. GOLVFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal.

Total höjd inkl glas ca 169 cm.

Slitage, fläckar, nagg på glas. Kupa ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 439