VASER, 2 stycken, stengods, Edgar Böckman samt Rörstrand.

2629216. VASER, 2 stycken, stengods, Edgar Böckman samt Rörstrand.

Höjd 16-24 cm.

Bruksskick, mindre repor, skada upptill och krakelyr undertill på den stora vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-24 cm.

Antal besök: 225