FRANCO COSTA. Kompositioner, 4 st, färgserigrafi, signerade och numrerade.

262831. FRANCO COSTA. Kompositioner, 4 st, färgserigrafi, signerade och numrerade.

Båtmotiv, 78x58 cm. Daterad 76, numrerad I/XII.
3 st med landskapsmotiv, 79,5x62 cm. Daterade 77, numrerade 2/110.

Ej ramade.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramade.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 1 049