Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
BROR BJÖRKMAN. Komposition i rött, olja på pannå, signerad.
2628133. BROR BJÖRKMAN. Komposition i rött, olja på pannå, signerad.
21 x 18 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
21 x 18 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
193