FICKUR/SPELDOSA, Silver, 1900-talets tidigare hälft.

262791. FICKUR/SPELDOSA, Silver, 1900-talets tidigare hälft.

Urtavla i emalj. Diameter ca 6 cm.

Delar som tillhör speldosan och repetitionen saknas. Skador på urtavlan, nycklar saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 489