TELEFON, Bell telephone co London,1900-talets första del.

262787. TELEFON, Bell telephone co London,1900-talets första del.

Höjd 31 cm.

Åldersslitage. Funktion vid kontroll, garanti lämnas dock ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Antal besök: 4 928