KOPPARKASTRULLER, 3 st, 1900-talets andra hälft.

2627664. KOPPARKASTRULLER, 3 st, 1900-talets andra hälft.

1 kastrull med lock, diameter 17 cm
1 sauteus med lock, diameter 25 cm
1 sauteus med lock, diameter 23 cm.

Bruksskick, slitage samt repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 405