LJUSKRONA, förgylld, trä/papier mache.

262758. LJUSKRONA, förgylld, trä/papier mache.

Höjd 90, diameter 65 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90, diameter 65 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 739