SIDOBORD/SÄNGBORD, 1950-tal.

SIDOBORD/SÄNGBORD, 1950-tal.
2627311. SIDOBORD/SÄNGBORD, 1950-tal.

Rektangulär teakfanerad skiva, i sargen låda, på svartlackerad metallbenställning. Bredd 52, djup 31, höjd 53 cm.

Bruksslitage, enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka repor.

Antal besök: 496