ULF EKLUND. "På slak lina". Originaletsning, signerad, numrerad 77/100 och daterad 1988.

262722. ULF EKLUND. "På slak lina". Originaletsning, signerad, numrerad 77/100 och daterad 1988.

Ca. 19x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 19x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 914