SATSBORD, rokokostil, 3 delar, 1900-tal.

262710. SATSBORD, rokokostil, 3 delar, 1900-tal.

Med kakel, signerade Edmund.
Längd på det största bordet 52 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med kakel, signerade Edmund.

Ytslitage.

Antal besök: 482