OVE OLSON. Modell, pastell, signerad Olson och daterad -58.

262708. OVE OLSON. Modell, pastell, signerad Olson och daterad -58.

38x47 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x47 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Antal besök: 996