SIDEBOARD, Axel Einar Hjorth, "Charles" NK, sent 1920-tal.

262688. SIDEBOARD, Axel Einar Hjorth, "Charles" NK, sent 1920-tal.

Brikmärkt NKR33543-C27 8 35
Längd 164 cm, höjd 121 cm, bredd cirka 50 cm.

Fläckar på översida.
Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brikmärkt NKR33543-C27 8 35

Fläckar på översida.
Smärre slitage.

Antal besök: 3 540