ANDERS NILSSON. MÅLNING PÅ BLYGLAS, SIGNERAD.

2626840. ANDERS NILSSON. MÅLNING PÅ BLYGLAS, SIGNERAD.

Signerad Anders Nilsson.
Motiv av par i landskap, 37x30cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Anders Nilsson.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 421