CLARA SALANDER. "Umeå 1979", 2 st, färglitografier, signerad och märkt HC 13/30.

262683. CLARA SALANDER. "Umeå 1979", 2 st, färglitografier, signerad och märkt HC 13/30.

Bildstorlek 43 x 30 cm.

En tavla saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 43 x 30 cm.

En tavla saknar glas.

Antal besök: 12 712